0 Produktów
0 Produktów Twój koszyk

Nie masz produktów w koszyku.

-30%

Pani Fletcher

NowośćPolecane

39.90 zł

27.93 zł

Wysyłka w czwartek, 25.10.2018. Zobacz czasy dostawy.

Doskonała lektura dla fanów WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO. Na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać.

Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie zaznała. Niemal przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowych i niekonwencjonalnych przyjemności łóżkowych. Coś, co kiedyś było dla niej nie do zaakceptowania, teraz okazuje się pociągające i wyzwalające. Eve musi się odnaleźć w czasach Tindera i gender studies, aby zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebuje.

Tymczasem jej rozpieszczonego syna czeka na kampusie bolesne zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że znana mu z filmów "z pieprzykiem" wizja intymności nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądają prawdziwe relacje z kobietami.

Pełnokrwista, podszyta cierpkim humorem powieść Toma Perrotty to błyskotliwy komentarz do skomplikowanej obyczajowej panoramy naszych czasów.

„Tom Perrotta ma ucho ironisty i serce romantyka”.

Jennifer Egan

  • Autor: Tom Perrotta
  • Wydawnictwo Znak

  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2018
  • Ilość stron: 384
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788324048120
  • Język: polski
  • ISBN: 9788324048120
  • EAN: 9788324048120
  • Wymiary: 18.8x15.8x7.8 cm
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję